Teknoloji

Opel Astra Kasım fiyatlarına kampanya dopingi! Bu fiyatları bir daha bulamazsınız!

Sıfır arabada artırım haberleri dur durak bilmeden devam ediyor. Sıradaki artırım haberi ise şimdi Türkiye macerasına başlayalı iki ay olan Opel Astra HB cephesinden.

Eylül ayında ülkemizde birinci kere satışa çıkan Astra HB, 668.900 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilere sunulmuştu. Fakat gelinen noktada kelam konusu arabanın baz donanımdaki fiyatında 10.000 TL’lik bir yükseliş kelam konusu oldu.

Onun da fiyatı uçtu: Opel Astra HB fiyat listesi

Opel Astra HB sınıfında pek çok önemli rakiple baş etmek zorunda. Bunlardan birkaçı; Peugeot 308, Volkswagen Golf, Seat Leon ve Skoda Scala. İşte bu araçlar, Astra HB için çok önemli tehdit.

Zira fiyat stratejisinde yapılacak en ufak bir yanılgı, Opel cephesinde işleri rayından çıkartabilir. Bilhassa de Peugeot 308, gerek tasarımı gerekse özellikleri ile tüketiciler için değerli bir alternatif pozisyonunda yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al