Telefon

OPPO Reno 9 kamera tasarımı fark yaratacak

Oppo, Oppo Reno 9 isimli yeni bir premium orta sınıf akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Yaklaşan aygıtla ilgili sızıntılar, Reno 9’un kimi değerli özellikleri ortaya çıkarmaya başladı. Bu bilhassa ortasında en çok dikkat çekenlerden biri de kamera tasarımı diyebiliriz.

Popüler ve sağlam Çinli bir kaynak olan @熊猫很禿然, yaklaşmakta olan Reno 9’un kamera adasını gösteren bir fotoğraf paylaştı. Genel kamera tasarımı, iki büyük oyuk ve bir küçük oyuk ile son kuşak ile birebir görünüyor.

OPPO Reno 9 kamera tasarımı fark yaratacak

Bir halka flaşa ek olarak, manzara muhtemelen farklı bir renk sıcaklığına sahip diğer bir flaş modülünü ortaya koyuyor. Kameralarla ilgili detaylar hala büyük ölçüde bilinmiyor, lakin evvelki bir sızıntı, aygıtın 64MP birincil sensöre sahip olabileceğini gösteriyor. Sony IMX766 sensörünü kullanan mevcut Reno 8 ile karşılaştırıldığında bunun bir gelişme mi yoksa bir düşüş mü olduğu şimdi muhakkak değil.

Kamera dışında sızıntılar, aygıtın Snapdragon 778G yonga seti ile donatılacağını gösteriyor. Öte yandan Reno 8 Pro, yerleşik Dimensity 8100 ile gelebilir. Ek olarak, Pro modelin birincil kamera için 50MP Sony IMX766 sensörüne de sahip olduğu söyleniyor. Aygıtlarda bulunan son bilgi, 4.500 mAh kapasiteli pillere sahip olabileceklerini belirtiyor.

Reno 9 serisi muhtemelen bu yılın dördüncü çeyreğinde Çin’de piyasaya sürülecek. Bu nedenle, çok yakında daha fazla ayrıntının ortaya çıkmasını bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!