Telefon

OPPO Reno 9 Pro savlı geliyor!

OPPO son periyotlarda epeyce ağır bir programa sahip diyebiliriz. Şirket bu kapsamda yeni eserlerini tanıtmaya devam ediyor. Bu yılın başlarında OPPO, Çin’de Reno 8 serisi akıllı telefonlarını tanıttı. Seride Reno 8, Reno 8 Pro ve Reno 8 Pro+ üzere üç telefon yer alıyor. Bu telefonlar sırasıyla Dimensity 1300, Snapdragon 7 Gen 1 ve Dimensity 8100 Max yonga setleri tarafından desteklenmekte. Çinli üreticinin şu anda Çin pazarı için Reno 9 serisi akıllı telefonlar üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Muteber bir kaynak olan Dijital Sohbet İstasyonu, Reno 9 serisinin işlemcisi hakkında değerli bilgiler paylaştı.

OPPO Reno 9 Pro tezli geliyor!

Kaynak, evvelki jenerasyon SM7450 çipi yerine, gelecek modelin SM7325 yonga setine sahip olacağını argüman ediyor. Demek istediği, Reno 8 Pro en yeni Snapdragon 7 Gen 1 taşınabilir platformuyla donatılmış olarak gelirken, muhtemelen Reno 9 Pro olarak isimlendirilmesi olası halefi Snapdragon 778G yonga setini barındıracak.

Reno 9 Pro, eski çipe sahip olacak biçimde söylense de kaynak bunun bir “yükseltme” olacağını argüman etti. Şu anda, sadece Çin’de bulunan Reno 8 Pro ve Xiaomi CIVI 2, Snapdragon 7 Gen 1 taşınabilir platformundan güç alan tek telefonlar. OPPO’nun Reno 9 Pro için neden SD778G’yi tercih etmiş olabileceği açık değil.

Daha evvel, Reno 9 serisinin 4.500 mAh bataryaya sahip olacağı kaynaklar tarafından açıklanmıştı. Eser kümesi, Çin Bilgi ve Bağlantı Teknolojileri Akademisi’nin yeni şarj protokolü UFSC (Evrensel Süratli Şarj Spesifikasyonu) takviyesiyle gelecek.

DCS ayrıyeten Snapdragon 7 serisi çipin yanı sıra Reno 9 serisinin Dimensity 8 serisi SoC’ye sahip olacağını da ortaya koydu. Reno 9 serisinin “Her Şey Kırmızı” olarak isimlendirilen kırmızı bir renk seçeneğiyle geleceğini de kelamlarına ekledi. Görünüşe nazaran Reno 9 serisi bu yıl Çin’de 4. çeyrekte piyasaya çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!