Teknoloji

Taban fiyatla TOGG almak isteyenleri ilgilendiren açıklama

Türkiye’nin yerli ve ulusal arabası TOGG bir müddettir merakla bekleniyor. Kelam konusu aracın fiyatı da uzun müddettir merak edilenler ortasında yer alıyor. Aracın fiyatı ile ilgili periyot dönem farklı bilgiler gelmeye devam ediyordu. Bu kapsamda asgari ücret ile TOGG almak isteyenleri ilgilendirecek bir gelişme yaşandı.

Aracın fiyatı ile ilgili geçtiğimiz haftalarda “900 bin TL” savları ortaya atılmıştı lakin bunlar şirket tarafından reddedildi. Artık ise bahisle ilgili Twitter üzerinden birtakım açıklamalar geldi.

Togg’un resmi Twitter hesabından bir son dakika açıklaması yapıldı. Şirket Twitter üzerinden yapılan açıklamalarda bunları söyledi:

“Bu ilgi ve merakı gururla takip ediyor, markamızla ilgili ticari sır olmaktan çıkan her gelişmeyi nizamlı olarak toplumsal medya hesaplarımız ve basın bültenlerimiz aracılığıyla duyuruyor, kamuoyunu gelişmelerden haberdar ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!