Teknoloji

PS Plus Essential Ekim 2022 Oyunları Belirli Oldu

Sony tarafından PS Plus Essential Ekim 2022 fiyatsız oyunları duyuruldu. Verilecek oyunlar ortasında Hot Wheels Unleaashed, Injustice 2 ve Superhot bulunuyor.

PS4 ve PS5 için Hot Wheels Unleashed, Hot Wheels kainatına dayanan fantastik bir arcade simülasyon oyunu. Oyunda gereç toplayacak, inşa edecek ve yarışacaksınız. Yeni araçlar kazanacak, akabinde onları iki oyunculu bölünmüş ekranda arkadaşlarınızla yan yana yarışmak için piste götürecek yahut çevrimiçi uğraşlarda 12’ye kadar rakiple yüzleşebileceksiniz.

Mortal Kombat’ın yaratıcılarının elinden çıkan Injustice 2’de en büyük insanüstü takımla DC kozmosuna geri dönüyorsunuz. İkonik kahramanların ve makûs adamların çarpık versiyonlarından birini seçecek ve dünya çapında hayranlık uyandıran yerlere destansı ölçekli savaşlar getireceksiniz. Mahallî ve çevrimiçi olarak öteki oyuncularla kapışabilir ya da Batman-Superman rejimine karşı uğraş ederken kendinizi kıssa odaklı tek oyunculu kampanyaya bırakabilirsiniz. Ayrıyeten her maçtan sonra takımınızı donatmak, özelleştirmek ve geliştirmek için teçhizat kazanacaksınız.

PS4 için temkinli strateji ile dizginlenemez düzensizlik ortasındaki çizgiyi bulandıran Superhot, vaktin sırf siz hareket ettiğinizde hareket ettiği bir FPS oyunu. Superhot’ın gösterişli, minimalist görsel lisanı en kıymetlisine, yani oyunun akıcılığına ve dövüşün sinematik hoşluğuna konsantre olmanıza yardımcı oluyor.

Yeni PlayStation Plus fiyatsız oyunları 3 Ekim tarihinde oyunculara sunulacak.

  • Hot Wheels Unleashed (PlayStation 4 ve PlayStation 5)
  • Injustice 2 (PlayStation 4)
  • Superhot (PlayStation 4)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!