Telefon

Realme 10’un çıkış tarihi sonunda resmen açıklandı

Bir taraftan döviz kurundaki yükseliş başka taraftan ise enflasyonist ortam derken, akıllı telefon fiyatları düzgünden düzgüne can sıkmaya başladı. Daha geçtiğimiz sene en yeni amiral gemisi akıllı telefon fiyatlarını alabildiğimiz paralara şu an neredeyse giriş düzeyi akıllı telefonlar almak zorunda kalabiliyoruz. İşte bu durumun tahlili ise, vakit zaman kendisini gösteren ve gerçek manada fiyat performans modeli olarak nitelendirilebilecek aygıtları kaçırmamak.

Fiyat performans denildiğinde akla gelen birinci markalardan biri olan Realme’de yeni akıllı telefon serisi Realme 10 ile tam olarak bunu başarmak istiyor. İçerisinde Realme 10 ve Realme 10 Pro+ modellerini barındıracak olan seri, yapılan açıklamaya nazaran 17 Kasım’dan itibaren Çin’de satışa sunulacak. Aygıtların tam olarak ne vakit küresel pazardaki yerini alacağına dair bir açıklama yapılmış olmasa da, bu müddetin 2023 yılının birinci aylarını bulabileceği konuşuluyor.

Realme 10’un çıkış tarihi sonunda resmen açıklandı

Her iki modele baktığımız vakitte dış tasarım olarak rastgele kıymetli bir fark göze çarpmıyor. Her iki aygıtta 6,7 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde panellerle satışa sunulurken, standart modeldeki ekran LCD, Pro model ise OLED teknolojiyle karşımıza çıkıyor.

Realme 10’un hangi yonga setinden güç aldığı şimdi bilinmese de, bu yonga setinin 8 çekirdekli bir yapıda olduğu kesin. Öte yandan Realme 10 Pro+ modeli ise gücünü Dimensity 1080 yonga setinden alacak. Telefonların fiyatları hakkında ise şimdilik rastgele bir bilgi bulunmuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/