Telefon

Realme GT Neo 5 kilit özellikleri belirli oldu!

Realme, OPPO’nun alt markası olarak 2018 yılında kuruldu, 2020 yılında da ülkemize giriş yaptı. Kısa mühlet içerisinde ilerleme kaydeden şirket, eser çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Firma geçtiğimiz günlerde uygun fiyatlı 5G olarak öne çıkan Realme 10 isimli aygıtını tanıtmıştı. Artık ortaya çıkan bilgilere nazaran Realme GT Neo 5’in teknik özelliklerinden kimileri belirli olmaya başladı. Pekala, Realme GT Neo 5 teknik özellikleri neler? Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

Realme GT Neo 5 teknik özellikleri

Realme GT Neo 5, gücünü 4nm üretim sürecinden geçen Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisinden alacak. Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisi, 3.0 GHz suratında çalışan bir adet Cortex-X2, 2.5 GHz suratında çalışan üç adet Cortex-A710 ve 1.79 GHz suratında çalışan dört adet Cortex-A510 çekirdeklerine sahip.


temsili görsel

Akıllı telefon, 6,7 inç büyüklüğünde OLED ekrana sahip olacak. Ek olarak 1.5 çözünürlük ve optik ekran altı parmak izi takviyesiyle gelecek. Aygıt, 150 W dayanaklı 5.000 mAh ile kullanılacak.

Realme GT Neo 5’in kamera özelliklerinde ise ön tarafta bir adet 16 Megapiksel özçekim kamerası yer alacak. Art tarafta ise 50 Megapiksel ana kameraya 8 Megapiksel ve 2 Megapiksel kamera eşlik edecek. Akıllı telefonun dizaynının nasıl olacağı ve fiyat etiketiyle ilgili şimdilik bir sızıntı kelam konusu değil. Ayrıyeten ek olarak ne vakit tanıtılacağı da bilinmeyen.

Siz okuyucularımız bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Realme GT Neo 5’ten beklentileriniz neler ve almayı düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/