Telefon

Redmi’nin yeni eseri görenlere “yok artık” dedirtti!

Xiaomi, son vakitlerin en süratli büyüyen teknoloji markalarından biri. Samsung’un öncüsü olduğu “her fiyata akıllı telefon” anlayışının güzel bir öğrencisi olan Xiaomi, bu stratejisiyle Çin’in Samsung’u unvanını da aldı. Bununla birlikte, şirketin alt markaları aracılığıyla dahil olduğu kimi pazarlar, “Burada ne işin var Xiaomi” dedirtti.

Çinli şirketin alt markalarından biri olan Redmi tarafından tanıtılan yazı tableti de tab olarak bu cinsten bir eser. Bakmayın siz tablet dediğimize, bildiğiniz marketlerde satılan manyetik yazı tahtası. Lakin tabi ki işin içinde bir dünya markası olunca, kalitesi marketlerde satılanlardan çok daha fazla.

Gereksiz kağıt kullanımını azaltmak için geliştirilen bu eser, hepi topu 90 gram yükünde. Tabletin yan kısmında bulunan manyetik alana yapışabilen kalemiyle birlikte düşündüğümüzde ise, yaklaşık 100 gramlık bir eserden bahsetmiş oluyoruz.

Redmi’nin yeni eseri görenlere “yok artık” dedirtti!

Tablet rastgele bir işletim sistemine, RAM yahut dahili depolama alanına sahip değil. Esasen bu türlü niteliklere gereksinimi da yok. Son derece kolay bir emel için üretilmiş: Yaz ve Sil. Redmi Writing Pad ismi verilen bu tablet 8,5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip ve bildiğimiz klasik düğme piller ile çalışıyor.

Alt kısmında bulunan silgi tuşuyla ekranda yer alan bütün yazıların tek seferde silinebildiği tabletin parçalar halinde silme yeteneği ise bulunmuyor. 20.000’den fazla yazıp silme imkanı tanıyan bu tabletin fiyatı ise 7 dolar olarak belirlenmiş.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom