Telefon

RTX 4070’li Galaxy Book 3 Ultra’nın özellikleri belirli oldu!

Samsung, önümüzdeki ay düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde en yeni eserlerini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Bu noktada Galaxy Book 3 serisi ön plana çıkıyor. Galaxy Book 3, 3 Pro ve 3 Ultra modellerini bünyesinde barındıracak seri dizüstü pazarındaki rekabeti artıracak üzere görünüyor. Son olarak serinin üst seviye özelliklere sahip Ultra modeliyle ilgili yeni ayrıntılar geldi.

Galaxy Book 3 Ultra kullanıcılara neler sunacak?

MySmartPrice tarafından paylaşılan rapora nazaran yaklaşan Galaxy Book 3 Ultra; 16 inç 2,8K (2,880 x 1,800 piksel) OLED ekrana, Intel Core i9-13900H işlemciye (13. nesil), 32 GB’a kadar LPDDR5 RAM’e ve 1 TB’a kadar PCIe 4.0 NVMe SSD ile gelecek. Birebir vakitte AAA yani yüksek yapımlı ve üst seviye sistem ihtiyacı isteyen oyunları kasma donma olmadan çalıştırabilecek Nvidia GeForce RTX 4070 grafik kartı ile kullanıcıların karşısına çıkacak.


Book 3 Ultra kullanıcılara neler sunacak?

Henüz tam muhakkak olmasa da Galaxy Book 3 Ultra‘nın yüksek yenileme hızına sahip bir panelle gelmesi kelam konusu. Bunun dışında aygıtın 1,8 kg ağırlığında ve 17 mm kalınlığında olduğu belirtiliyor. Pil tarafındaysa bizleri 136W USB PD şarj aygıtıyla şarj olabilen 76WHr’lik bir batarya karşılıyor.

Galaxy Book 3 Ultra’nın kardeşi Book 3 Pro ile ilgili de kimi ayrıntılar kelam konusu. Buna nazaran aygıt, 14 inç ve 16 inç versiyonlarıyla satışa sunulacak ve 2.8K OLED bir panelle vitrine çıkacak. Bunun dışında Intel Core i5-1340P yahut Intel Core i7-1360P işlemciden güç alacak. 14 inçlik versiyon 11 mm kalınlığında, 1,2 kg yükünde ve 63 WHr bataryaya sahip olacak. 16 inçlik versiyon ise 13 mm kalınlığında, 1,3 kg yükünde ve 76 WHr bataryayla gelecek. Her iki dizüstü bilgisayarda da 65W şarj aygıtı bulunacak.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!