Teknoloji

Samsung beklenen modelini erteledi!

Bu yılın başlarında Samsung, Galaxy Tab S7 ailesinden bir buçuk yıl sonra Galaxy Tab S8 serisini piyasaya sürdü. Güney Kore’den gelen bir rapor artık yaklaşmakta olan Galaxy Tab S9 serisinin de erteleneceğini belirtiyor.

Şirketin yeni jenerasyon premium tabletlerinin başlangıçta Aralık 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Lakin artık aygıtlar gelecek yıl tanıtılacak üzere görünüyorlar. Galaxy Tab S9 tablet ailesinin gecikmeli lansmanı ile ilgili bilgiler The Elec’ten geldi. Rapora nazaran, Samsung’un kararı son global ekonomik meçhullükten kaynaklanıyor.

Samsung beklenen modelini erteledi!

COVID-19 global salgını neredeyse sona erdiğinden, BT eserlerine olan talep dünya çapında düşmeye başladı. Samsung, 2022’de 33,6 milyon adet tablet üretmeyi planlıyordu. Lakin zayıf talep nedeniyle şirket bu planını gerçekleştiremeyebilir.

DSCC (Ekran Tedarik Zinciri Danışmanları), genel tablet pazarının bu yıl %8 oranında azalacağını kestirim ediyor. Lakin premium tablet kategorisinin (OLED ve Küçük LED) %22 oranında büyümesi bekleniyor. Bu nedenle, Samsung’un yeni kuşak amiral gemisi tabletleri için yeni bir planı olduğu söyleniyor. Galaxy Tab S9 serisinin, tıpkı Galaxy Tab S8 serisi üzere üç modeli olacağı bildiriliyor.

Başka bir deyişle, bir vanilya modeli, bir artı versiyonu ve bir ultra varyantı olacak. Son ikisi bir OLED paneli sergileyecek, birincisi ise bir LCD ekranla gelecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film sitesi - piar ne demek - bir finansçı - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al - slot siteleri - canlı casino siteleri