Teknoloji

Samsung Galaxy Note 10 Plus İmajları Sızdırıldı

Daha evvelden de yapılan sızıntılarla sık sık gündeme gelen Samsung Galaxy Note 10 Plus görüntüleri Twitter kullanıcısı TechTalk TV tarafından internette paylaşıldı.

Sızdırılan ekran imgelerinden de görebileceğiniz üzere Note 10 Plus‘ın P30 Pro’ya misal bir kamera konseyimi ile karşımıza çıkacağını görüyoruz. Bu kısımda dikey halde pozisyonlandırılmış üçlü ana kamera heyetimi bizleri karşılıyor.

Cihazın ön tarafına geldiğimizde ise açılış ekranında Galaxy Note 10+ ismi dikkat çekiyor. Buradan da anlayacağınız üzere Samsung bu yıl kullanıcıların karşısına iki farklı Note 10 modeli ile çıkabilir.

TechTalk TV tarafından servis edilen ekran imajlarında tıpkı vakitte Note 10 Plus’ın ekranın tam ortasında delikli bir kamera kurulumuna yer verildiğini de gözlemlemekteyiz. Bunun haricinde epey ince ekran çerçeveleriyle dikkat çeken serinin yeni telefonu şık dizaynıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Çabucak aşağıda yer alan görüntüden bahsi geçen ekran imajlarını inceleyebilirsiniz.

Note 10 Çıkış Tarihi Ne Vakit?

Son paylaşılan raporlar doğrultusunda 2019 Galaxy Note serisinin çıkış tarihi 10 Ağustos olarak gösteriliyor. Aslında şöyle bir baktığımızda Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy Note 9 modelini 9 Ağustos tarihinde lanse etmişti. Bu bağlamda yeni Note serinin Ağustos ayı içerisinde çıkış yapma mümkünlüğünün epey yüksek olduğunu da belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film sitesi - piar ne demek - bir finansçı - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al - slot siteleri - canlı casino siteleri