Telefon

Samsung kullanıcılarına müjde: Android 13 telefonunuzu uçuracak

Teknoloji dünyasının en kıymetli isimlerinden biri olan ve son yıllarda güncelleme konusundaki suratı ile takdir toplayan Samsung, kullanıcıları için tekrar en uygununu yapmanın peşinde. Android 13’ün tanıtıldığı günden bu yana yeni işletim sistemi sürümünü en kısa müddette kullanıcılarının beğenisine sunmak isteyen Samsung, bu uğurda gece gündüz çalışıyor diyebiliriz.

Ancak şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere nazaran, yeni işletim sistemi sürümünün sonuncu kararlı versiyonunun servis edilmesine kısa bir mühlet kaldı.

Samsung kullanıcılarına müjde: Android 13 telefonunuzu uçuracak

Öte yandan bir Samsung kullanıcısı tarafından verilen bilgilere nazaran Android 13 tabanlı One UI 5.0 Betayı telefona yükledikten sonra aygıt hatırı sayılır bir oranda hızlanıyor. Üstelik bu durumun yaşandığı sürümün şimdi beta olduğunu ve kararlı sürümün gelmesiyle birlikte ortadaki farkın daha da açılabileceğini hatırlatalım.

Samsung, uzunca bir müddettir yeni sürümü test etmeye devam ederken, bugüne kadar Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip4, Galaxy Z Flip3, Galaxy S22, Galaxy S21, Galaxy S20 ve Galaxy A53 modelleri beta çalışmaları kapsamına alınmıştı. Lakin bu saatten sonra beta çalışmaları için yeni modellere yer verilmeyeceğini ve olsa artık bu aygıtların ve çok daha fazlasının kararlı sürümde buluşacağını söyleyelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!