Telefon

Samsung’un vefası göz dolduruyor: 4 yıl öncesinin amiral gemisine yeni güncelleme

Akıllı telefon dünyasının en kıymetli isimlerinden biri olan Samsung’u yakın vakte kadar çok değerli bir mevzudaki eksikliği nedeniyle eleştirebiliyorduk: Güncelleme. Sahiden de, şirket en yeni amiral gemisi modellerine bile yeni işletim sistemi sürümünü servis etmekte zorlanıyor ve eski modellerini ise kısa bir müddet içerisinde takviyesiz bırakıyordu. Fakat son beş yılda Samsung’a bir şeyler oldu ve güncelleme konusunda Android’in en uygun markası haline geldiği yetmezmiş üzere bu hususta en güçlü isim olan Apple’a da baş tutan bir pozisyona evrildi.

Samsung’un vefası göz dolduruyor: 4 yıl öncesinin amiral gemisine yeni güncelleme

İşte Güney Koreli teknoloji devinin son atılımı de bu durumu bir sefer daha gözler önüne sermiş oldu. Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, 2019 yılının başında tanıtılarak satışa sunulan ve birkaç ay sonra 4 yaşına girecek olan Samsung Galaxy S10, aylık güvenlik güncellemesi yanı sıra hayli kıymetli iyileştirmeler içeren bir güncelleme paketi aldı.

Toplam boyutu 1GB’ı geçen bu güncelleme paketinin içeriğine baktığımız vakit, yeni sürümle birlikte Bluetooth temasının iyileştirilmesinden tutun da kameranın daha stabil bir duruma kavuşturulmasına kadar pek çok önemli güzelleştirmenin yapıldığı anlaşılıyor. Öte yandan bu güncelleme paketinin şimdilik Almanya, Fransa, İtalya ve İngiltere üzere Avrupa’nın büyük ülkelerinde servis edildiği, ilerleyen günlerde ise başka bölgelere sunulmaya başlanacağını belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom