Teknoloji

Türk kızları açıkladı! Bir erkeğe en çok yakışan araba markası hangisi!

Sosyal medyada sıklıkla karşılaştığımız birtakım görüntüler var. Bu görüntülerde erkek, rasgele bir kıza asılıyor. Kız birinciden istemem diyerek reddederken altındaki lüks arabası görünce aslında görüşebiliriz diyerek geri vitese yöneliyor. Elbette bu sosyal deney videoları ne kadar gerçek, ne kadar senaryo o kısım tartışılabilir.

Elbette şu durumu da inkar edemeyiz. Genel olarak kızların büyük bir çoğunluğu tanıştıkları erkeğin altındaki otomobile bakıyor. Pekala ancak en çok bakılan, en çok dikkat çeken araba hangisi? Bu mevzuda farklı bir araştırma yapılmış ve rastgele 400 kıza karşısındaki erkek ile birinci tanışmada hangi arabanın onu daha çok etkilediği sorusu yöneltilmiş. Cevaplar ise epey değişik. Dilerseniz artık bu karşılıklarla sizleri başbaşa bırakalım.

1) BMW

Listemizin birinci sırasında sizlerin de iddia edebileceği üzere BMW yer alıyor. Araştırmadaki 100 kızdan 33’ü bu soruya BMW olarak cevap vermiş.

2) Mercedes

BMW’yi takip eden ise bir başka lüks araba markası Mercedes. Erkeklerde en etkileyici arabası Mercedes olarak tercih edenlerin oranı ise yüzde 27.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!