Teknoloji

Sav: Bitcoin, Kasım ayını 17.500 doların üzerinde kapatabilir!

Kripto para ünitesi kesimi nihayet yeşilin daha parlak bir tonuna dönüşmeye başladığında, Bitcoin ( BTC ) başı çekiyor ve uzmanlar, güç göstermeye ve bir düzeyin üzerinde kırılmaya devam ederse, amiral gemisi dijital varlığın kartlarında ayın yükselişle kapanacağını düşünüyor.

İddia: Bitcoin, Kasım ayını 17.500 doların üzerinde kapatabilir!

Spesifik olarak, CredibleCrypto olarak bilinen kripto ticaret uzmanı tarafından 30 Kasım’da yayınlanan tweet’e nazaran, Bitcoin , kritik düzey olan 17.000 $’ı kırmayı başarması şartıyla, aylık 17.500 $’ın üzerinde bir kapanışa bakıyor olabilir.

Bitcoin fiyat aksiyon tahlili ve iddiası. Kaynak: CredibleCrypto

İyimserlik Bitcoin için birikiyor

Ayrıca, 30 Kasım’da yayınlanan grafikte de gösterildiği üzere, 16.500 $ düzeyini test ettikten sonra 17.500 $’ın Bitcoin için potansiyel bir maksat olduğunu düşünen öteki bir saygın kripto analisti Altcoin Sherpa’dan optimist kestirimler geliyor.

Bunun da ötesinde, saygın kripto ticaret uzmanı Michaël van de Poppe , Bitcoin’in “önceki takviye direnci düzeyini (yaklaşık 16,6 bin dolar)” tutması halinde 18.300 dolara hakikat devam etme bahtının yüksek olduğuna inanıyor.

Bitcoin fiyat aksiyon tahlili ve varsayımı. Kaynak: Michaël van de Poppe

Bu olumlu hareketler ve iddialar, Moustache, Trader Tardigrade, Mags ve Matthew Hyland üzere önde gelen kripto analistleri tarafından paylaşılan çoklu teknik tahlil (TA) göstergelerinin gözlemlediği üzere, Bitcoin için ufuktaki büyük hareketlerin evvelki göstergelerini etkiliyor.

Bitcoin fiyat analizi

Mevcut durumda, Bitcoin 16.884 dolardan el değiştiriyor ve gün içinde %2,32 ve son yedi gün boyunca %1,79 artış göstererek aylık grafiğinde %18,59’luk kaybı en aza indiriyor.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

30 Kasım’da alınan CoinMarketCap datalarına nazaran, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının basın vaktinde piyasa pahası 324,52 milyar dolar olarak gerçekleşti ve bu göstergeye nazaran en büyük kripto para ünitesi pozisyonunu korudu.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking