Teknoloji

Scorn beklenenden erken çıkacak

İki yıl evvel gerçekleşen brüt oynanışın ve Summer Game Fest sırasındaki bir öbür gösterimin akabinde, çarpık nişancı Scorn, 14 Ekim Cuma günü yayınlanacak. Daha evvel düşünülenden yedi gün evvel, onun çarpık biyomekanik iğrenç dünyasına atlayabileceksiniz.

Geliştirici Ebb Software, yeni çıkış tarihi için bir neden vermedi, lakin değişikliği açıklayan (uygun formda ürkütücü) yeni bir fragman yayınladı. Scorn, Xbox Series X|S ve PC’ye özel olacak ve lansman gününde Xbox Game Pass’i vuracak.

Xbox’a özel konsol, H. R. Giger’in (Ridley Scott’s Alien’ın görsel dizayncısı olarak en düzgün tanıdığınız kişi olabilir) Biyomekanik sanatından ve Zdzisław Beksiński’nin (ara sıra karşınıza çıkan çok sayıda dehşetli derecede ürkütücü iskelet sanatı çizen) gotik gerçeküstücülüğünden esinlenmiş. Çok sayıda organik görünümlü mimari ve güçlü silahlar görmeyi bekleyin. Hepsi çok dehşetli.

Scorn beklenenden erken çıkacak

Hayranlar uzun müddettir Scorn’un çıkmasını bekliyordu. Oyun, 2017’de bir Kickstarter projesi olarak hayata başladı ve başlangıçta bir yıl sonra piyasaya sürülmeye ayarlandı. O yıl geçtikten sonra, yeniden bu yıla ertelenmeden evvel 2021 olarak belirlendi. Görünüşe nazaran Ebb Software öbür bir gecikme olmayacağından emin.

Erken sürüm, günümüz oyun sanayisinde hayli yeniliktir. Bu yıl, geliştiriciler pandemi kesintilerinden ve oyun geliştirmenin olağan beklenmedik meselelerinden kurtulduklarından, büyük bir üçlü A oyununun ertelendiğini gördü. Starfield, Forspoken ve Lord of the Rings Gollum üzere 2023’e ertelendi. Hogwarts Legacy, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ile birlikte geri çekildi. Ubisoft’un kuşatılmış swashbuckler Skull and Bones da yalnızca ertelendi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom