Teknoloji

Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin birçok, bir haftalık fiyat arışına karşın zararda!

Shiba Inu ( SHIB ), kripto piyasasındaki son düşüşün en büyük kaybedenleri ortasında olmasına karşın, token geçen hafta epeyce âlâ bir toparlanma yaşadı.

Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin birden fazla, bir haftalık fiyat arışına karşın zararda!

CoinMarketCap’ten edinilen bilgilere nazaran , geçen hafta Shiba Inu , evvelki haftanın en yeterli 20 kripto para ünitesinde en düzgün performans gösterenlerden biri olan %4.05 yükseldi ve piyasa kıymetine 250 milyon doları aştı.

Shiba Inu 7 günlük piyasa bedeli. Kaynak: CoinMarketCap

Ek olarak, token özetini tahlil ederken, Shiba Inu etrafında yapılan paranın genel bir anlayışını sağlayan zincir içi metrikler, mevcut fiyattan kârlı olan sahiplerinin sayısının %26 ile çeyreğin biraz üzerinde olduğunu ve %69 ile çeyreğin biraz üzerinde olduğunu ortaya koyuyor. SHIB sahiplerinin bir kayıp ve yalnızca %5 başa baş.

Ayrıca, Shib sahiplerinin bileşimi, varlığın %30’unun bir yıldan fazla, %66’sının 1-12 aya kadar ve yalnızca %4’ünün bir aydan daha kısa müddetle elinde tuttuğunu belirtti.

Bu devam ederken, Shiba Inu’nun zincirleme hissini bir dereceye kadar açıklamaya yardımcı olan momentum ve kıymet sinyalleri, aksiyona geçirilebilir sinyalin şu anda düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor.

Shib özeti düşüş eğiliminde. Kaynak: CoinMarketCap

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!