Teknoloji

Sirkülasyondaki Ethereum arzı 2 günde 4.000 ETH düştü! Fiyat artışı yakın mı?

Kripto para dalı şu anda düşüş eğilimi gösteren bir ticaret modelinde sıkışmış durumda, lakin kimi göstergeler, kimi varlıkları, bilhassa de Ethereum ( ETH ) için yakın gelecekte bir fiyat artışının kartlarda olabileceğini gösteriyor.

Dolaşımdaki Ethereum arzı 2 günde 4.000 ETH düştü! Fiyat artışı yakın mı?

Bu göstergelerden biri, 10 Ekim’de piyasa tahlil platformu Delphi Digital tarafından paylaşılan bir tweet ve tabloya nazaran, sırf iki gün içinde yaklaşık 4.000 ETH düşen dolanımdaki Ethereum arzı.

Birleşmeden bu yana Ethereum dolanımdaki arz. Kaynak: Delphi Dijital

Dolaşımdaki bir dijital varlığın daha düşük arzı, daha azının halka açık olduğu manasına gelir. Bu ekseriyetle kıymetinde bir artışa yol açar ve yakın gelecekte Ethereum’u bekleyebilecek olan budur.

Fiyat artışının öbür göstergeleri

Dolaşımdaki arzdaki düşüş, Ethereum için potansiyel bir yükseliş koşusunun tek işareti değil. Finansal tahlil platformu Kaiko, 10 Ekim’deki bir blog yazısında, Ethereum’un en büyük kripto borsası Binance’e olan açık ilgisinin tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yükseldiğini ve kripto piyasasına yeni sermayenin aktığını gösterdiğini söyledi.

ETH ve BTC kalıcı vadeli süreçleri Binance’e ilgi duyuyor. Kaynak: Kaiko

Gerçekten de, Binance’e hem Bitcoin hem de Ethereum açık ilgisi arttı, Ethereum’un Eylül 2022’nin sonundan bu yana %10 artarak 1,3 milyon ETH’ye çıkması ve Bitcoin’in tıpkı devirde %20’ye varan oranlarda artması.

Ayrıca, Glassnode Alerts’in bir tweetine ve grafiğine nazaran, yedi günlük hareketli ortalamaya (MA) nazaran yeni Ethereum adreslerinin sayısı 10 ayın en yüksek düzeyi olan 5.044.161’e ulaştı ; ikazlar, 11 Ekim’de yayınlanan zincir üstü ölçüm platformu Glassnode tarafından hesaplandı.

7 günlük hareketli ortalamaya nazaran yeni Ethereum adreslerinin sayısı. Kaynak: Glassnode Uyarıları

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!