YouTube

Tanınan GTA oyununun Epic Games’e ekleneceği sav edildi!

Dünyanın en büyük dijital oyun mağazaları ortasında yer alan Epic Games Store, kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Artık ise platforma bu hafta, indirimli biçimde Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ekleneceği argüman edildi.

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition’ın Epic Games’e ekleneceği tez edildi!

Rockstar Games tarafından geliştirilip yayınlanan Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive, yeniden birebir şirkete ilişkin olan GTA 3, Vice City ve San Andreas’ın yenilenmiş sürümlerini bir ortada sunuyor. 2021 yılında piyasaya sürülen oyun, oyuncular tarafından epeyce önemli tenkitlere maruz kaldı. Hatta bu duruma karşı Rockstar Games yetkilileri, hayal kırıklığı için özür dilemişti.

Oyun dünyasındaki sızıntılarıyla bilinen ünlü analist Billbilkun, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive‘in, 19 Ocak Perşembe günü Epic Games’te satışa sunulacağını sav etti. Hatta oyunun platforma eklenmesine özel, 1 hafta boyunca yüzde 50 indirimle satılacağını belirtti.

Billbilkun için oyun dünyasının en muteber kaynaklarından birisi diyebiliriz. Çünkü kendisi, son 15 aydır PlayStation Plus kütüphanesine eklenecek tüm fiyatsız oyunları, gerçek biçimde sızdırdı. Şu anki GTA argümanının hakikat olup olmadığı ise önümüzdeki günlerde belirli olacak.

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, şu anda sadece Rockstar Games Store’da mevcut. Oyunun Epic Games bir yana, Steam‘e de eklenmesi düşünülüyor. O denli ki daha evvel ortaya atılan sızıntılar da bunu takviyeler nitelikte.

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition sistem gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD FX-6300
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 2 GB / AMD Radeon R9 280 3 GB
  • RAM: 8 GB
  • Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen:

  • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i7-2700K / AMD Ryzen 5 2600
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB / AMD Radeon RX
  • RAM: 16 GB
  • Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Peki sizler Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking