Teknoloji

Tez: Bitcoin’in 10.000 dolara geri dönebilir!

Bitcoin ( BTC ), kritik 20.000 dolarlık dayanak düzeyini kaybetti ve piyasa hala birinci kriptoyu yeni bir ralliye demirleyebilecek mümkün bir taban arıyor.

İddia: Bitcoin’in 10.000 dolara geri dönebilir!

Son düzeltmenin akabinde Brownstone Enstitüsü’nün kurucusu Jeffrey Tucker, 11 Kasım’da Kitco News ile yaptığı röportajda Bitcoin’in ayı piyasasından çıkmak için uzun bir yolu olduğunu savunurken amiral gemisi kripto para ünitesinin 10.000 dolar düzeyini yine test edebileceğini öne sürdü.

Tucker’a nazaran, kripto para ünitesi alanı şu anda riskli olmaya devam ederken, yatırımcıları düşüşte satın alma konusunda uyarıyor, fakat kripto kışının ‘esnemesini’ beklemelerini tavsiye ediyor.

“Şahsen bunun rastgele birinin devreye girmesi için uygun bir vakit olduğuna inanmıyorum. Bence bu, kendi kendine ortaya çıkana kadar gidecek çok yolumuz var ve bakmanın sihirli bir yolu olduğunu düşünmüyorum. sanayinin tekniklerini ve tam olarak ne vakit olduğunu bilin. Şu anda söyleyebilirim ki, şayet para kazanmak istiyorsanız, muhtemelen paranız için çok riskli bir yer zira 10.000$’a yahut daha da altına düşebiliriz” dedi.

Bitcoin rallisi için muhtemel tetikleyici

Enflasyon ve yükselen faiz oranının yol açtığı hakim makroekonomik şart tarafından kıymetli ölçüde hırpalanan Bitcoin ile Tucker, ana odağın, varlığın bir sonraki fiyat yörüngesini etkileyeceği için düzenleyici taraf üzerinde olması gerektiğini önerdi.

Kripto para bölümü için düzenlemelerin sıkılaşmaya devam ettiğini lakin Washington’da bir rejim değişikliği olması durumunda Bitcoin için yükseliş olacağını belirtti.

Aynı vakitte Tucker, klasik finans oyuncularının kriptonun büyümesini görmekle ilgilenmediğini ve bu nedenle merkez bankası dijital para ünitelerini ( CBDC ) kurmaya yönelik baskıyı argüman etti.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi