YouTube

TikTok kendini geliştirmeye devam ediyor: İşte platformun iki yeni özelliği

Çinli toplumsal medya devi TikTok, her geçen gün arttırdığı kullanıcı sayısı sayesinde rakiplerinin kaygılı düşü haline geldi. Bilhassa Instagram ile amansız bir çabaya giren şirket, yakın vakitte Amerikalı rakibini geçerse bu pek de şaşırtan olmayacaktır.

Öte yandan boş durmak istemeyen ve getirdiği yeniliklerle bölümde öncü rolünü oynamak isteyen Çinli toplumsal medya devi, şimdilerde iki farklı özellik üzerinde çalışıyor. Şirketten yapılan açıklamaya nazaran bundan sonra içerik üreticileri yesyeni bir fotoğraf galerisi sistemine sahip olacaklar. Bu yeni özellik sayesinde istemeleri halinde 35’e kadar fotoğrafı kolaj yaparak paylaşabilecek olan içerik üreticileri, bu galerilere müzik bile ekleyebilecekler. Tabi bu da önümüzdeki günlerde TikTok’u bol müzikli günlerin beklediği manasına geliyor.

TikTok kendini geliştirmeye devam ediyor: İşte platformun iki yeni özelliği

Öte yandan TikTok’un üzerinde çalıştığı bir öbür kıymetli özellik ise paylaşım açıklamalarını gaye alıyor. Şu an ki haliyle en fazla 350 karaktere müsaade verilen bu paylaşımlarda güncelleme sonrasında 2.200 karaktere kadar açıklama girilmesine müsaade edilecek. Lakin işin farklı yanı bu özelliğin çıkış noktasının Instagram olması.

Evet olağanda alıştığımız şey Instagram’ın TikTok’dan esinlenmesi oluyordu, lakin bu kere rüzgar aykırıda esiyor ve TikTok Instagram’dan esinleniyor. Tabi her toplumsal medya devi açıklamayı uzatmak isteyebilir ne var bunda diyebilirsiniz fakat Instagram’daki karakter sonunun da 2.200 olması, neden bu türlü bir açıklama yaptığımızı da daha düzgün anlatacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!