Teknoloji

TOGG kredisinin ayrıntıları ortaya çıktı! Minimum ücretliler bile rahatlıkla alabilecek!

Şu sıralar Türkiye’deki en değerli gündem hususlarından birisi de TOGG diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Gemlik’teki fabrikası açılan Türkiye’nin yerli ve ulusal arabası halktan da büyük ilgi görmüştü.

Fabrikanın tanıtımından kısa müddet sonra yapılan açıklamada TOGG’a özel kredi seçenekleri için Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası ile görüşmelerin başladığı belirtilmişti. Artık ise bu kredinin ayrıntıları sızdırıldı.

Bilindiği üzere TOGG’un rekabetçi bir etikete sahip olacağı belirtiliyor. Olası fiyatın da 800 bin TL ile 1 milyon TL civarında olacağı kestirim ediliyor. Pekala bu kadar yüksek bir fiyatla satılacak olan arabası sıradan bir vatandaş nasıl satın alacak? Çabucak cevaplayalım. Tabi ki kredi ile.

Hali hazırda üzerinde çalışmaların devam ettiği kredi paketleriyle ilgili birinci ayrıntılar sızdırıldı. Şayet sızdırılan söylentiler doğruysa, kredi ile TOGG almak sanılandan çok daha kolay olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/