Teknoloji

TOGG meskende bile şarj olabilecek! Pekala fakat nasıl?

Uzun müddettir merakla beklenen Türkiye’nin yerli ve ulusal arabası hakkında ayrıntılar sürat kesmeden gelmeye devam ediyor. Yerli araba Togg için geri sayımda sona yaklaşıldı. Yakında yollarda göreceğimiz araç birbirinden özel özellikleriklerle piyasyaa sürülecek.

2023’ün birinci aylarında yollarda olması beklenen Togg’un özellikleyle ilgili yeni detaylar da her gün ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Lideri Rifat Hisarcıklıoğlu, yerli ve ulusal arabanın teknolojisine yönelik olarak şarj istasyonlarının kurulmaya başlandığını belirterek TOGG’un konutta de şarj edilebileceğini açıkladı.

MODEF EXPO 2022 47. Memleketler arası İnegöl Mobilya Fuarına katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Lideri ve Türkiye’nin Arabası Teşebbüs Kümesi (TOGG) İdare Şurası Lideri Rifat Hisarcıklıoğlu, yerli elektrikli araç TOGG ile ilgili açıklamada bulundu.

Hisarcıklıoğlu, “Arabamızı da Sayın Cumhurbaşkanı’mızın iştirakiyle birlikte 29 Ekim’de Gemlik’te fabrikanın açılışını daima bir arada yapacağız. Milletimize iyi, uğurlu olsun. Her tarafta şarj istasyonları da kurulmaya başladı. Hiç sorun olmayacak. Aslında konutta de şarj edilebilecek. Hem meskende hem yolda şarj edilebilecek” sözlerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom