Teknoloji

TOKİ kura çekim sonuçları muhakkak oldu! Hangi vilayetler açıklandı? Öbür vilayetler için kura tarihi ne vakit?

TOKİ Şırnak-Ardahan kura çekilişi vatandaşların iştiraki ile noter huzurunda çekildi. Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, TOKİ toplumsal konut kura çekilişi ile ilgili son dakika açıklaması yaptı. Bakan Kurum, toplumsal konut kura çekilişinin başladığını bildirdi. TOKİ toplumsal konut projesinde birinci kura 7 Kasım Pazartesi günü tamamlandı ve hak sahipleri muhakkak oldu.

Cumhriyet tarihinin en büyük toplumsal konut projesi Lider Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın uhdesi altında başlatılmıştı.

TOKİ’nin üstlendiği projede büyük bir heyecan yaşanıyor. 250 bin konutun birinci kura çekilişi 7 Kasım’da Şırnak ve Ardahan’da gerçekleştirildi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Twitter hesabından TOKİ toplumsal konut kura çekilişinin başladığını duyurdu. Bakan Kurum paylaşımında, “Haydi bismillah! Başladık.” tabirlerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film sitesi - piar ne demek - bir finansçı - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al - slot siteleri - canlı casino siteleri