YouTube

Amerika Lideri Joe Biden’dan dikkat çeken Twitter açıklaması

Elon Musk bir türlü gündemden düşmüyor. Yaptığı her hareketiyle milyonlarca kişinin ilgisini üzerine toplayan ünlü milyarder, son olarak Twitter’ı aldıktan sonra başlattığı “temizlik” hareketi ile gündeme gelmişti. Bazılarına nazaran iş hayatının olağan akışına uygun bir davranış sergilediği düşünülen Musk, bazılarına göreyse tam bir acımasız güçlü işveren profili çiziyor. Tabi bu olumlu ya da olumsuz tenkitlerin çabucak hiçbirinin Elon Musk’ın umurunda olmadığının da altını çizelim. Hakikaten Twitter’ın yeni CEO’su bildiğini okumaya devam ediyor.

Amerika Lideri Joe Biden’dan dikkat çeken Twitter açıklaması

Bununla birlikte kelam konusu sürece yönelik gelen son açıklama, Elon Musk’ın görmezden gelebileceği başka yorumlardan çok daha farklı. Amerika Birleşik Devletleri Lideri Joe Biden tarafından yapılan açıklamada, Twitter üzere bir palavra merkezinin Elon Musk üzere bir iş adamı tarafından satın alınmasının gerçek bulunmadığı belirtildi. Şayet daha evvel Joe Biden’ın toplumsal medya hakkındaki görüşlerini yansıtan tabirlerine hiçbir yerde rastlamadıysanız, bu açıklama sizin garibinize gidebilir. Lakin Amerika Birleşik Devletleri Lideri Joe Biden’ın toplumsal medya platformları için görüşü aslında tam olarak bu halde.

Daha evvel de Twitter’ı palavra odaklarının merkezi, ülkenin huzurunu kaçıran şer odaklarının toplanma yuvası üzere değişik sıfatlarla niteleyen Joe Biden, anlaşılan saygın iş insanı Elon Musk’ın bu atağından pek de şad kalmamış.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/