Teknoloji

Türk Telekom beklenen muştuyu verdi! Aboneler internete doyacak!

Teknoloji ve dijitalleşmedeki öncü rolü ile birçok yeniliğe imza atan Türk Telekom, yaygın fiber ağı ile müşterilerine sağladığı 1000 Mbps’e varan yüksek sürat tecrübesini reklam sinemasıyla de duyurdu. Marka yüzü Kenan İmirzalıoğlu’nun rol aldığı ‘Muhatabı Var’ reklam serisinin üçüncü sinemasında, “Türk Telekom’un 1000 megabit suratındaki fiber interneti memleketin bir kentinde değil, her şehrinde!” iletisi verilerek Türk Telekom’un Türkiye’nin dijital seyahatine kattığı kıymete dikkat çekiliyor.

Türkiye’nin fiber gücü olan Türk Telekom, öncülük ettiği yüksek süratte fiber internet tecrübesini ileriye taşımaya devam ediyor. Türk Telekom, müşterilerinin artan yüksek süratli internet muhtaçlığını, 1000 Mbps suratına kadar çıkan yeni paket seçenekleriyle karşılıyor.

“Ülkemizin her kentini süratli internetle buluşturuyoruz”

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden, “Türkiye’de sabit internet pazarının başkanı olarak sunduğumuz 1000 Mbps suratına kadar çıkan limitsiz fiber internet hizmetimizi yeni reklam sinemamızla de duyurduk. Türkiye’ye yüksek süratli fiber internet hizmeti sağlama vizyonumuz doğrultusunda yaygın fiber altyapımızla ülkemizin her kentini süratli internetle buluştururken, yenilikçi müşteri tecrübesini de bir adım ileriye taşımayı hedefliyoruz.” dedi.

Reklam sinemasında, yeni jenerasyon teknolojilerle donatılmış 1000 mbps balonu kapsayıcılığı temsil ederken, Türk Telekom’un kaliteli ve muteber hizmet anlayışıyla müşterilerine sunduğu 1000 Mbps’e varan süratli internetin altı çiziliyor. Türk Telekom, müşterilerine 200 Mbps, 500 Mbps ve 1000 Mbps suratlarında 3 farklı paket seçeneği sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!