Telefon

Türk Telekom’dan kullanıcılarına kıymetli uyarı! Bu numaraları lütfen dikkate alın!

Türkiye’nin önder bağlantı ve teknoloji şirketi Türk Telekom, kampanyalar için müşteri aramalarını 444 0 375 ve 0555 555 1 500 numaralı çizgilerde topladı. Buna nazaran Türk Telekom, müşterileri için kampanya aramalarını artık internet için yalnızca 444 0 375’ten, taşınabilir çizgiler için ise yalnızca 0555 555 1 500’den yapıyor. İster mesken interneti ister iş yeri interneti olsun Türk Telekom ismine gelen tüm kampanya aramalarının hepsi 444 0 375’ten, Türk Telekom Taşınabilir ismine gelen tüm kampanya aramaları ise 0555 555 1 500’den yapılıyor.

Sürekli bilgilendirme yapılıyor

Bilindiği üzere Türk Telekom yasa dışı aramalarla ilgili abonelerini mağdur olmamaları için daima bilgilendiriyor, SMS gönderiyor ve toplumsal medya hesaplarından duyuru yapıyor. Türk Telekom mesken / iş yeri interneti kullanan abonelerini kampanya bilgilendirmesi için yalnızca 444 0 375 numaralı çizgisinden ararken öbür hiçbir çizgisinden konut / iş yeri interneti için kampanya araması yapmıyor. Türk Telekom Taşınabilir ismine da kampanya bilgilendirmeleri yalnızca 0555 555 1 500’den yapılıyor, bu numara haricinde diğer bir sınırdan taşınabilir için kampanya araması yapılmıyor.

Türk Telekom; kampanya bilgilendirmeleri için yalnızca belirtilen numaralardan gelen davetlerin kabul edilmesi gerektiğine ve öbür sınırlara prestij edilmemesi gerektiğine dikkat çekti. Türk Telekom ismine yapılan açıklamada, “Türk Telekom olarak müşterilerimizi kampanya ve taahhüt aramalarında Türk Telekom Taşınabilir için yalnızca 0555 555 1 500, Türk Telekom Meskende İnternet için ise 444 0 375 sınırından aramaktayız. Müşterilerimizin bu numaralar haricinde yapılan aramalarda, Türk Telekom ismine aradığını söyleyen ve Online Süreçler şifresini isteyerek paket, tarife yahut fatura süreçleri ile ilgili talepte bulunan şahıslara prestij etmemesini ve şifrelerini paylaşmamasını ehemmiyetle rica ederiz.” denildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking