Teknoloji

Twitch DM’ler için para almaya başlayacak!

Twitch, izleyicilere en sevdikleri yayıncının (ve öteki hayranlarının) bildirilerini sohbet kutusunda görebilmelerini sağlayan yeni bir özelliği test ediyor. Canlı yayın platformu, muhakkak kanallara, bir izleyicinin bildirisini ödemeye istekliyse görünürlük için sabitleyen “Yükseltilmiş Sohbet” isimli deneysel bir özelliğe erişim sağlayacak.

Twitch DM’ler için para almaya başlayacak!

YouTube’un Muhteşem Chat’ine emsal formda, beşerler ne kadar çok ödeme yaparsa, iletileri o kadar uzun müddet vurgulanmış halde kalacak. 5$’lık bir ödeme, bildirilerini 30 saniyeliğine yükseltirken, 10$’lık bir ödeme kullanıcılara bir dakika kazandıracaktır. 1.5 dakika isterlerse, 25 dolar ödemek zorunda kalacaklar. Ve şayet bildirilerinin 2,5 dakika boyunca vurgulanmasını istiyorlarsa, bunun için 100 dolar ödemeleri gerekecek.

YouTube’un Harika Chat’inde 100 ABD doları ödemek, bir iletisi bir saatliğine vurgulamak için kâfi oluyor. Bununla birlikte, özellikler misal olsa da, uygulamaları tam olarak birebir değil. YouTube, her Harika Chat için sohbet kutusunun üstüne işaretçiler ekleyecek ve bunlara tıklamak izleyicileri bağışçının iletisine götürecek. Bu ortada Twitch, yükseltilmiş sohbetler için iki potansiyel pozisyonu test ediyor.

Katılmak üzere seçilen yayıncılar, vurgulanan iletilerin sohbet kutusunun üstünde yahut görüntünün altında göründüğünü görecekler. Kelam konusu özellik tutulur mu ya da ilgi görür mü bilinmez fakat şimdiden özelliğie ilgi duyan beşerler ortaya çıkmaya başladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi