YouTube

Twitter Blue için yeni bir fiyat düzeyi ortaya çıktı

Elon Musk tarafından satın alındıktan sonra genelde skandallar ve reaksiyon çeken olaylarla gündeme gelen Twitter, en çok da Mavi Tik olaylarıyla isminden bahsettirmişti. Buna nazaran Elon Musk’ın Twitter’ı satın aldıktan sonraki birinci atılımı Mavi Tik’i para karşılığında satmaya başlaması olmuş lakin bu atak hesaplanmayan çok kıymetli zahmetlere sebebiyet vermişti.

Öyle ki Elon Musk öncesi periyoda kadar “güvenilir ve doğrulanmış hesap” manasına gelen Mavi Tik’in Elon Musk sonrası birinci devirde her önüne gelen tarafından satın alınabilir olması, birçok uydurma hesabın Mavi Tik zırhına bürünmesine neden olmuş ve bu da mağduriyetleri kaçınılmaz kılmıştı.

Twitter Blue için yeni bir fiyat düzeyi ortaya çıktı

Tabi yaptığı yanlışın farkına varan ünlü milyarder sonrasında Mavi Tik satışlarını durdurmuş ve kıymetli güvenlik tedbirleriyle elden geçirdikten sonra bir kere daha Twitter kullanıcılarının beğenisine sunmuştu.

İşte bugün ortaya çıkan yeni bir bilgiye nazaran, Mavi Tik özelliğini de içeren Twitter Blue aboneliği için artık yıllık ödeme yapmak mümkün. Şu an için sırf Web Sürümü için getirilen bu özelliğe nazaran 8 dolarlık aylık Twitter Blue ödemesini yıllık olarak yapmak isteyen kullanıcılar, 96 dolar yerine 84 dolar ödeyecekler. Tabi bu da yıllık 12 dolarlık tasarruf manasına geliyor. Öte yandan bu özelliğin şimdilik sadece Web sürümü için getirildiğini ve taşınabilir platformlar için şu an bu türlü bir yeniliğin bulunmadığını belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking