YouTube

Twitter’a gelen bu yenilik, kullanıcıları ziyadesiyle şad edecek

Dünyanın en tanınan toplumsal medya platformlarından biri olan Twitter, Elon Musk tarafından satın alınmasının akabinde farklı bir boyuta evrilmişti. Uzun süren satın alım sürecinin akabinde hedefine kavuşan Elon Musk, Twitter genel merkezine elinde lavabo ile girerek aslında nasıl bir devrin başlayacağının işaretini vermişti.

Ancak herhalde kimse Musk’ın gelir gelmez CEO’yu ve öbür üst seviye çalışanları kovmasını, sayısı binleri geçen çalışanını latife yapar üzere ekranda beliren kovuldunuz yazısıyla kovmasını, iş yerine yatakhanelerin kurulmasını beklemiyordu.

Twitter’a gelen bu yenilik, kullanıcıları ziyadesiyle şad edecek

Neyse ki Elon Musk’ın çılgınlıkları sona erdi de yine Twitter’ın özellikleri konuşulmaya başlandı. Üstelik Twitter’ın servis ettiği son yenilik, birçok kullanıcının yine bu toplumsal medya platformuna aşık olmasını sağlayabilir.

Açıklaması şahsen birkaç gün evvel Elon Musk tarafından yapılan ve an itibariyle kullanıma sunulan bu özellik sayesinde kullanıcılar, artık ekranın sağ üst köşesinde beliren yıldız simgesine basarak Anasayfa akışlarını değiştirebilecekler. Şu an algoritma tabanlı görülen anasayfa yapısı, bu tuş sayesinde takip edilen hesaplar tarafından en son paylaşılan tweetlerin görüldüğü bir hale dönüşecek. Bu sayede de kullanıcılar hem en son haberlerden anı anına haberdar olabileceklerken hem de yalnızca takip ettikleri hesapların gönderilerine erişerek istenmeyen içeriklerle karşılaşmaktan kurtulacaklar. Ne diyelim, umarız Elon Musk daima bu türlü hoş güncellemelerle karşımıza çıkmaya devam eder.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking