YouTube

Twitter’ın yeni özelliği, birçok kullanıcıyı yine platforma döndürebilir

Elon Musk tarafından satın alındıktan sonra, birçok kıymetli güncelleme alan fakat şimdi eski olumlu popülaritesinden çok uzaklarda olan Twitter, her geçen gün niteliklerine bir yenisini daha ekliyor. Son olarak birkaç saat evvel paylaşılan yeni fiyat listesine nazaran, artık Twitter Blue’nun web sürümü için yıllık ödeme yapılabilecek. Olağan kaideler altında aylık fiyatlar halinde ödendiğinde 96 dolara tekabül eden Twitter Blue aboneliği, bu sayede 12 dolarlık tasarrufla 84 dolara satın alınabilecek.

Öte yandan Elon Musk’ın gayelerinin çok daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Ortaya çıkan son bilgilere nazaran, Twitter yakın vakitte imajlı sohbet özelliğine kavuşacak.

Twitter’ın yeni özelliği, birçok kullanıcıyı yine platforma döndürebilir

Buna nazaran kullanıcılar, DM menüsünde yer alacak olan manzaralı sohbet ikonuna tıklamak suretiyle, istedikleri şahısla imajlı sohbet başlatabilecekler. Üstelik sohbet sırasında manzaranın kapatılması ya da sesin engellenmesi üzere özelliklerin de erişilebilir olacağı belirtiliyor.

Tabi bu özelliğin Twitter için hayli değerli bir adım olduğunu söylemek mümkün. Lakin Elon Musk’ın bir taraftan yaparken başka taraftan yıktığını da unutmamak gerek. Gerçekten geçtiğimiz gün arka arda artan şikayetlerle birlikte, Twitter için geliştirilmiş en tanınan üçüncü parti uygulamalardan ikisi olan Twitterrific ve Tweetbot ikilisinin engellendiği ortaya çıkmıştı. Kullanıcılara farklı arayüzler ve kullanışlı özellikler sunan bu uygulamaların kısıtlanmasının sebebi ise olaraksa, Elon Musk’ın reklamlardan daha fazla para kazanma isteği gösterildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al