YouTube

Vakit yolcusu Dünya Kupası finalinin sonucunu açıkladı! Tam bahislik maç!

Dünya Kupası başladı ve heyecan dur durak bilmeden devam ediyor. Birçok sürprize de konut sahipliği yapan şampiyona, bu sene bildiğiniz üzere Katar’da düzenleniyor. Katar’ın sıcaklarını minimize etmek isteyen FIFA, Dünya Kupası turnuvasını bu sene kış aylarına çekme kararı almıştı.

Bu karar her ne kadar tartışmaları beraberinde getirse de sportmen sıhhati açısından epey gerçek görünüyor. Çünkü kış aylarında bile ülkenin 25-30 dereceleri gördüğü oluyor. Ancak bu Dünya Kupası heyecanının yanında ehemmiyetini yitiren bir durum.

Zaman yolcusu açıkladı: Dünya Kupası’nı hangi ülke kazanacak?

Dünya Kupası’nın hangi ülke tarafından havaya kaldırılacağı ise gizemini koruyor. Turnuvada Brezilya, Arjantin, Portekiz, İspanya, İngiltere, Fransa üzere hayli güçlü ekipler mevcut. Bu kadrolar ortasından en çok favori gösterileni ise elbet ki Brezilya. Adeta bir yıldızlar karması olan sambacılar, iki maçta 6 puan topladı ve ismini son 16’ya yazdırmayı başardı. Ancak her ne kadar birbirinden kıymetli yıldızlara sahip olsa da top yuvarlaktır diyoruz ve öteki grupların da çok önemli talihinin olduğunun altını çiziyor.

Bir toplumsal medya kullanıcısı ise şimdiden kupayı kim kazanacak tartışmalarına noktaya koydu bile. Zaman yolcusu olduğunu argüman eden adam, “18 Aralık 2022 tarihinden geliyorum. Dünya Kupası finali Brezilya ve Fransa ortasında oynanacak. Çabayı ise 2-1 Brezilya kazanacak.” şeklinde bir paylaşım yaptı ve maçtan kareler paylaşmayı da ihmal etmedi. Pekala siz bu mevzuda ne düşünüyorsunuz? Görüş ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al