Teknoloji

Vans çıldırdı! 1600 TL’lik modelinin fiyatını 150 TL’ye düşürdü!

Gençler ortasında epey tanınan markalardan biri olan Vans Old Skool modelinde olağanüstü bir indirime gitti.

Converse’in popülaritesinin arttığı periyotta birebir kulvarda yarışan bir isim daha vardı. Vans. Genel olarak çok fazla duyulmamış bir marka olmasına karşın gençler ortasında süratle yaygınlaşmıştı. Bilhassa de bez ayakkabı modelleri çok tanınan olmuştu.

Elbette Converse gibi Vans’ın popülaritesi de gitgide azaldı. Buna karşın günümüzde ilgi gören markalardan biri olmaya devam ediyor.

Son devirde genel olarak ayakkabı fiyatlarında muazzam artışlar kelam konusu. O denli ki kolay bir markanın kolay bir modeli bile 1000 TL’nin üzerinde fiyatlardan satılıyor. Seri sonu olan ve bir daha üretilmesi düşünülmeyen modellerde ise muazzam indirimlerle karşılaşabiliyoruz.

Özellikle de numara stokunun kısıtlı olduğu modellerde fiyatlar 200 TL’nin bile altına düşüyor. Bu marka ve model takıntısı olmayanlar için muazzam bir fırsat diyebiliriz.

Vans çıldırdı! Tanınan modelinin fiyatını 150 TL’ye düşürdü!

Şimdilerde misal bir durum Vans’ın Old Skool Unisex modelinde de geçerli. Hali hazırda bu modelin fiyatı 155 TL düzeylerine kadar düşmüş durumda.

Hemen belirtelim. Her numaradaki stok sayısı hayli kısıtlı. Hasebiyle kısa müddette stoklar tükenebilir.

Dilerseniz Vans’ın indirimli satılan modelinin satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz. Taban not olarak belirtelim. Bu unisex bir model. Yani hem erkekler, hem de bayanlar için tasarlanmış bir ayakkabı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi