Teknoloji

Volkswagen Golf fiyat listesi: Artırımdan evvel son fırsat

Bildiğiniz üzere döviz kuru yerinde durmuyor. Daima olarak yükselen kurlar karşısında üreticiler de bunu maalesef ki artırıma dönüştürüyor ve fiyatlara yansıtıyor. Hatta Toyota, Fiat, Kia üzere markalar bunu çoktan yaptı bile.

Ancak Türkiye’deki satışlarını arttırmak isteyen Alman otomotiv devi Volkswagen, şimdilik bu artırım furyasına katılmış değil. Fakat gelecek ne getirir, önümüzdeki günlerde Volkswagen modellerine de artırım gelir mi bunu bilemeyiz.

Volkswagen Golf fiyat listesi: Artırımdan evvel son fırsat

Bu sebepten ötürü artırımdan evvelki son fırsatı pahalandırmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Zira C sınıfı hatchback denince akla birinci gelen modellerden birisi olan ve segmentine istikamet vermeye devam eden Volkswagen Golf, artık uygun fiyat seçenekleri ile yetkili satıcılarda alıcılarını bekliyor. Pekala lakin kelam konusu aracın versiyon seçenekleri ve aktüel fiyat listesi ne durumda?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom