Teknoloji

Volkswagen Polo fiyatı o denli bir zamlandı ki! Daha evvelki artırımları unutun!

Geçtiğimiz ay yapmış olduğumuz haberde Volkswagen Polo için gelmesi beklenen büyük artırımdan evvel son fırsat olduğunu söylemiştik. Aldığımız duyumlar yanlışsız çıktı ve maalesef Polo yarım milyon bandını aşarak çok önemli bir artırım ile bir arada yeni aya merhaba dedi.

Peki Volkswagen Polo’nun geçtiğimiz ay fiyatı ne kadardı, şuan ne kadar? Başınızdaki tüm soruların karşılığını bulabileceğiniz ayrıntıları haberimizde bulabileceksiniz. Öyleyse vakit kaybetmeden başlayalım!

Volkswagen Polo fiyatı o denli bir zamlandı ki! Daha evvelki artırımları unutun!

Bahsi geçen araç geçtiğimiz ay 490.000 TL’lik bir fiyattan alıcı buluyordu. Doğal bu bedel, Polo’nun başlangıç seçeneği için geçerli olan fiyattı.

Ancak günümüzde bunun değiştiğine şahit oluyoruz. Otomobil, gelen artırım sonrasında artık 504.600 TL’lik başlangıç fiyatına sahip. Olağan bu durum tüketicileri bir oldukça üzecek fakat gerçek maalesef ki bu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi