Teknoloji

WhatsApp çevrimiçi olduğunu gizleme özelliği kullanımda

WhatsApp’ın 2.22.21.8 kodlu Android beta sürümü yeni bir özelliği Android kullanıcıları için kullanıma sundu. Geçtiğimiz yıl zımnilik ile ilgili sorunlar yaşadıktan sonra gündeme gelen şirket artık online olduğunu gizlemek üzere kıymetli kimi özellikler sunuyor.

Bir müddet evvel ortaya çıkan online olduğunu gizleme özelliği nihayet kullanıma sunulmaya başladı. Artık Android aygıtlara gelen özellik sayesinde kullanıcılar önemli manada kapalılık hakkına sahip olacak. Pekala bu özellik nasıl kullanılacak?

WhatsApp çevrimiçi olduğunu gizleme özelliği kullanımda

WhatsApp son devirlerde kullanıcılarına birbirinden özel yenilikler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda artık Android kullanıcıları artık online olduklarını gizleyebilecek. Kullanıcılar, geliştirme etabında olan bu özelliği kullanarak, çevrimiçi olduklarını herkesten ya da kendi istedikleri bireylerden gizleyebilecekler. Bu da saklılık manasında önemli bir yenilik demek.

WhatsApp’ın 2.22.21.8 kodlu Android beta sürümünü kullanmaya başlayan test kullanıcıları, yeni özelliği deneyimlemeye başladılar. WhatsApp’ın son Android beta sürümünde, uygulamanın Ayarlar kısmı içerisinde yer alan “Gizlilik” kısmındaki “Son görülme” seçeneğinin genişletildiğini ve “Son görülme ve çevrimiçi bilgisi” olarak değiştirildiğini göreceksiniz. Bu seçeneğe dokunduğumuzda açılan sayfada da “Çevrimiçi olduğumu kimler görebilir” kısmından özelliği dilediğiniz üzere ayarlayabilirsiniz. Siz bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom