YouTube

WhatsApp heyecanla beklenen özelliğini sonunda kullanıma sundu

WhatsApp için artık yalnızca en tanınan internet tabanlı anlık irtibat servisi demek yetersiz. Zira bu platform, geçtiğimiz ay Meta tarafından yapılan açıklamayla aylık kullanıcı bazında dünyanın en çok kullanıcıya sahip toplumsal medya uygulaması olmuştu. Bununla birlikte şirketin bilhassa bu sene güncelleme ve yeni özellik manasında gösterdiği muvaffakiyet, bu durumun hiç de tesadüf olmadığını gösteriyor.

Son vakitlerde neredeyse her ay yeni bir bilhassa karşımıza çıkan Amerikalı toplumsal medya platformu, artık de kümeler için anket özelliğinin kullanıma sunulduğunu açıkladı. Aslında duyum kanalları, WhatsApp’ın bu özellik üzerinde çalışmaya başladığını Mayıs ayında açıklamıştı. Yani çalışmalar bir oldukça uzun sürmüş. Ancak yeniden de birçok çalışmanın sonuncu kullanıcıya ulaşmadan iptal edildiği düşünüldüğünde, en azından bu özellik için beklediğimize değdiği söylenebilir.

WhatsApp heyecanla beklenen özelliğini sonunda kullanıma sundu

Anket özelliği sayesinde artık kullanıcılar dahil oldukları kümelerde anket düzenleyebilecekler. 12 şıkka kadar cevabın eklenebileceği anket sistemine ulaşmak ise son derece kolay.

Mesaj yazma kısmında bulunan ataç öğesine tıklanıldığında anket kısmının direkt bu kısımda yer aldığı görülüyor. Anket seçeneğinin seçilmesiyle birlikte ise, kullanıcılardan bir soru ve en az 2 cevap eklemesi isteniyor. Bu sayede artık kümelerde karar almanın çok daha kolay hale geleceği ve kıymetli bir vakit israfı sıkıntısının da çözülmüş olacağı düşünülüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Pendik Eşya Depolama - El Yapımı Doğal Taş Takılar - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al