Teknoloji

WhatsApp işletmeler için fiyatlı abonelik başlattı!

En tanınan iletileşme uygulamalarından olan WhatsApp fiyatsız bir işletme aboneliği hizmeti sunuyordu. Lakin artık fiyatlı versiyon geliyor. WhatsApp’ın premium abonelik hizmeti şimdi resmi olarak başlatılmadı ve sırf beta kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Bu, tüm ekstra özelliklerin bulunduğu Premium menüsüne sırf WhatsApp beta programı üyelerinin erişebileceği manasına geliyor.

WhatsApp işletmeler için fiyatlı abonelik başlattı!

WABetainfo’ya nazaran, premium abonelik işletmelere yönelik olacak, bu da fiyatlı özelliklerin birçoklarının ortalama kullanıcı için bilhassa faydalı olmayacağı manasına geliyor.

Bildirildiğine nazaran, premium hesap size WhatsApp’ınıza her üç ayda bir değiştirilebilen özelleştirilebilir bir irtibat teması veriyor. Müşterilerin telefon numarası yazmak yerine belli bir işletmeyi bulmasının daha kolay bir yolu olması gerekiyordu. Telegram, kullanıcıların direkt irtibat irtibatını diğerleriyle paylaşabileceği misal bir özelliğe sahip.

Uygulamanın fiyatlı sürümü tıpkı anda tıpkı hesaba bağlı en fazla 10 aygıta müsaade verecek. Bu formda, çalışanlar işletme hesabını bağlayabilir ve yönetebilir. Son olarak, 32 iştirakçiye kadar imajlı arama yapabilirsiniz. Fonksiyonellik şimdi beta etabında olduğundan, WhatsApp resmi bir açıklama yahut duyuru ile öne çıkmadı, bu nedenle yeni abonelik hizmetinin fiyatlandırmasını yahut lansman tarihini bilmiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!