YouTube

WhatsApp’ın ihtilal üzere özelliği kullanıma sunuldu!

Sosyal medya dünyasında kartların tekrar dağıtıldığını geçtiğimiz ayki Meta açıklamasıyla birlikte görmüştük. Bu açıklamaya kadar aylık bazda en çok kullanıcıya sahip platform olarak Facebook bilinirken, Meta tarafından yapılan son bilgilendirmeyle WhatsApp’ın aylık kullanıcı sayısının 3,8 milyar şahsa ulaştığı, Facebook’un ise 2,95 milyar kişi civarında kaldığını öğrenmiş olduk.

Bu muvaffakiyetini her geçen gün duyurduğu yeni özelliklere borçlu olan WhatsApp, tahminen de son yılların en değerli özelliğini kullanıcıların beğenisine sunabilmek için artık geri sayıma geçti. WhatsApp kullanıcılarının en büyük sorunu, bu uygulamaya birden fazla aygıttan bağlanamamasıydı.

WhatsApp’ın ihtilal üzere özelliği kullanıma sunuldu!

Her ne kadar WhatsApp Web ve Masaüstü WhatsApp uygulaması ile bu sorun şahsî bilgisayarlar için aşılmış olsa da, yeniden de bilhassa tabletlerinden de WhatsApp’a bağlanmak isteyenlerin sorun yaşadıkları herkesin malumu.

İşte Amerikalı toplumsal medya devi tarafından yapılan açıklamaya nazaran, WhatsApp artık birebir anda SIM Kart üzere zorunluluklar olmadan 4 farklı aygıtta kullanılabilecek. Burada en kıymetli yenilik ise bu aygıtlardan biri yahut birden fazlasının tablet olarak seçilebileceği. Tabi bu özelliğin şimdilik epeyce kısıtlı bir Android kullanıcı kümesi için paylaşıldığını, küresel olarak kullanıma sunulabilmesi içinse, önümüzdeki yılın beklenilmesi gerektiğini bir defa daha hatırlatalım. Bakalım Amerikalı toplumsal medya devinin bir sonraki atağı ne olacak?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al