YouTube

WhatsApp’ta çevrimiçi olmadan bildiri nasıl okunur?

Dünyanın en çok kullanılan anlık iletileşme platformu WhatsApp, günlük hayatın vazgeçilmez bir modülü haline geldi. Bilhassa kelam konusu bağlantı olduğunda herkesin birinci başvurduğu platform olarak yer alıyor. Lakin bu uygulamanın vakit zaman güç anlar yaşattığı da oluyor. Bunlardan biri de mesajı çevrim içi olmadan bildirileri okumak. Pekala, WhatsApp’a girmeden ileti okuma nasıl yapılır?

WhatsApp’a girmeden ileti nasıl okunur?

Yıllar geçtikçe farklı güncellemelerle WhatsApp, kullanıcıların hayatını kolay hale getiriyor. En büyük kolaylıklardan biri de son görülme ve görüldü belirtisini devre dışı bırakmak oldu. Lakin bir öbür sorun ise çevrim içi yazısı oluyor.

Platforma girdiğinizde gözüken ‘çevrim içi’ yazısı, bilhassa meşgul olduğunuz anlarda sıkıntı durumları beraberinde getiriyor. Platform, bunun için şimdi yeni bir özellik getirmedi. Lakin biz, WhatsApp’a girmeden ileti okuma süreci için yapmanız gerekenleri sizler için hazırladık.

WhatsApp çevrimiçi olmadan ileti okuma

Akıllı telefonunuzdan çevrim içi olmadan iletileri okumanın en kolay yolu, bildirim paneli. Bu sayede hem çevrim içi olmanıza gerek kalmıyor hem de karşılık vermekte zorlandığınız iletiler için düşünmeye vaktiniz oluyor. Bunun yanı sıra çevrim içi olmadan bildirim panelinden bildirilere karşılık vermeniz de mümkün.

Uçak modunu açın

Mesaj geldiğinde telefonunuzu direkt olarak uçak moduna çekin. Böylelikle hem operatörünüzün sağladığı data ilişkisi pasif olacak hem de bağlantı özellikleri devre dışı olacak. Sonrasında WhatsApp’ta girerek bildirileri okuyun. Bu sayede hem mesajlarınız ‘mavi tik’ olmayacak hem de çevrim içi gözükmeyeceksiniz. Uçak modunu açmak için de telefonunuzun bildirim panelini kullanabilirsiniz.

‘Unseen’ uygulaması kullanın

Yukarıdaki tekniklerden şad değilseniz, WhatsApp’ta çevrim içi olmadan iletileri okumak için ‘Unseen’ uygulamaları tercih edebilirsiniz. Bunun için de kullandığınız telefona nazaran Google Play Store ya da App Store üzerinden ‘Görünmeyen uygulamasını’ indirebilirsiniz.

– WhatsApp çevrimiçi olmadan bildiri okumayı birden fazla metot ile sizlere anlattık. Siz bu usuller ortasında hangisini kullanıyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!