YouTube

WhatsApp’tan kullanıcılara bir yenilik daha: Otomatik indirme masaüstüne geliyor

Meta, WhatsApp’a yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Yakın vakitte WhatsApp kullanıcıların, tıpkı taşınabilir sürümlerde olduğu üzere evrakları masaüstü WhatsApp sürümünden de otomatik olarak indirme seçeneğine sahip olacağını duyurdu. Yeni özelliğin ekran imajını paylaşan WBetaInfo, ses kayıtlarının özelliğe dahil olmadığını söyledi.

WhatsApp, geçtiğimiz aylarda masaüstü uygulamasında hesap bilgisi isteme özelliğini kullanıma sunmuştu. Bu özellik ile, kullanıcıların WhatsApp hesap bilgilerini ve ayarlarını sorgulamasına ve bunları rapor formatında dışa aktarmasına imkan tanıdı. Şimdi test basamağında olan otomatik indirme özelliği ise, şu an için sonlu sayıda kullanıcı tarafından görüntülenebiliyor. Yeni özelliğin hesabınız için kullanılabilir olup olmadığını görmek için WhatsApp masaüstündeki yahut webdeki “ayarlar” sekmesine göz atabilirsiniz. Kullanıcılar, yeni özelliği direkt “ayarlar” kısmındaki otomatik indirme butonu ile kullanabilirler. Masaüstündeki otomatik indirme özelliği için tercih edilen ayarlar, akıllı telefondaki ayarlarla eşleşmeyebileceğini unutmamak gerekiyor.

Otomatik indirme özelliğinin bütün kullanıcılar için ne vakit etkinleştirileceği şimdi aşikâr değil lakin birçok kaynak test mühletinin çok uzun olmayacağını ve erişimin herkes için olacağını söylüyor. Yeni özelliğin hesabınız için kullanılabilir olup olmadığını görmek için WhatsApp masaüstündeki yahut webdeki “ayarlar” sekmesine göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi