Teknoloji

World War 3, Fiyatsız Açık Beta Sürecine Girdi

The 4 Winds Entertainment ve The Farm 51’ın çok oyunculu askeri nişancı oyunu World War 3’nin Açık Beta sürümü fiyatsız modele geçiş yaptı.

World War 3, global çapta meydana gelen çağdaş bir savaşı art planına alan ve çevrimiçi çok oyunculu olarak o ynanan bir taktiksel FPS oyunudur. Oyunculara Varşova, Berlin ve Moskova üzere gerçek dünya kentlerinde girecekleri heyecanlı taktiksel çarpışmalarda grup arkadaşlarıyla birlik olarak düşmanlarını alt etme fırsatı tanır.

The 4 Winds Entertainment: “İlk büyük çaplı oyunumuz World War 3’nin Açık Beta sürümünün şu an prestijiyle Türkiye’de fiyatsız olarak erişime açıldığını duyurmaktan memnunluk duyuyoruz. Steam üzerinden fiyatsız modele geçiş yaparak oyun severle buluşan Word War 3 Açık Beta sürümü, geliştirici takım için büyük bir dönüm noktasını temsil ediyor.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!