Telefon

Xiaomi 13 için tarih aşikâr oldu! Geri sayım başladı

2022 Aralık ayında sahne alan Xiaomi 13 serisi, global pazarda merakla bekleniyor. Şirket siyaseti gereği eserlerini evvel Çin’de tanıtıyor. Akabinde global pazara servis ediyor. Merakla beklenen serinin global ayağı için çalışmalar sürüyor.

Xiaomi 13, global pazar hazırlanıyor: Seri, NBTC ve BIS data tabanında görüntülendi
Xiaomi’nin amiral gemisi serisi, Çin sonlarını aşmaya hazırlanıyor. Xiaomi 13 global pazar için gerekli olan onayları almaya devam ediyor. Seri son olarak NBTC ve BIS sürecinden geçti. Bu durum, serinin önümüzdeki hafta içinde global pazar çıkışına işaret ediyor.

Hindistan Standartları Bürosu (BIS) ve Tayland NBTC veritabanında tespit edilen bilgilere bakılırsa Xiaomi 13, global pazarda da emsal özelliklerle gelecek. Öte yandan Çin lansmanı gerçekleşmeyen serinin üst seviye özelliklere sahip Xiaomi 13 Ultra modelinin çıkış tarihiyle ilgili net bir ayrıntı yok. Uydu üzerinden irtibat özelliği üzere birçok teknolojiyle kullanıcıların karşısına çıkması beklenen aygıtın, selefi 12S Ultra‘ya misal bir tanıtım takvimini izlemesi kuvvetle beklenen.

Xiaomi 13 ve 13 Pro olarak iki modelle gelen seride alüminyum çerçeve yer alıyor. Ön panelde Gorilla Glass Victus camı ile AMOLED bir ekran ile gelecek model, işlemci koltuğunda Qualcomm’un amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 8 Gen 2’ye yer veriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al