Telefon

Xiaomi 13 Pro teknik özellikleri bir kere daha sızdırıldı

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin geçtiğimiz gün yapacağı aktiflik, Çin’in eski başkanının vefat etmesi nedeniyle ertelenmişti. Her ne kadar Xiaomi bu ertelemeden sonra yeni tarih hakkında rastgele bir yorum yapmasa da, Çinli şirkete yakın kaynaklar aktifliğin yeni tarihinin önümüzdeki hafta içerisinde bir gün olacağını belirtiyor. Öte yandan bu aktiflikte tanıtılacak en kıymetli aygıt olan Xiaomi 13 Pro hakkında kıymetli bilgiler gelmeye de devam ediyor.

Eğer her şey planlandığı üzere gitseydi, bugünlerde Xiaomi 13 Pro’nun tüm özelliklerini resmi ağızdan öğrenmiş olacaktık. Lakin aktifliği ertelenmesiyle birlikte sahne bir kere daha duyum kanallarına kaldı. Xiaomi’ye yakın kaynaklardan servis edilen son bilgilerse, Xiaomi 13 Pro modelinin neredeyse tüm özelliklerini görmemizi sağladı.

Xiaomi 13 Pro teknik özellikleri bir kere daha sızdırıldı

Eğer sızıntılar doğruysa bu telefon karşımıza 6,73 inç büyüklüğünde ve 2K çözünürlüğünde bir ekranla gelecek. Gücünü Qualcomm’un yeni amiral gemisi yonga seti Snapdragon 8 Gen 2’den alacak olan Xiaomi 13 Pro bu işlemci kümesini ise 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanıyla dolduracak. Üstelik depolama alanı seçeneklerinin ortasında 512GB’lık bir modelin olacağını da belirtelim.

Telefonun art yüzeyine baktığımız vakit bizleri burada 50MP + 50MP + 50MP’den oluşan üçlü bir kamera heyetimi karşılayacak. Selfie meraklıları için düşünülen lens ise 32MP olacak. Elektriksel gücünü 4.820mAh’lık bataryasından alması beklenen Xiaomi 13 Pro tıpkı vakitte 120W süratli şarj teknolojisiyle birlikte gelecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al