Telefon

Xiaomi, 5G takviyesi sunduğun aygıtlarını açıkladı!

Bir Xiaomi yöneticisi, şirketin yakında Hindistan pazarındaki akıllı telefon modellerinin birçoklarına 5G takviyesi getirecek bir yazılım güncellemesi yayınlayacağını açıkladı. 5G artık hayatımıza daha fazla dahil olmaya başladı. Bu kapsamda Çinli teknoloji devi, muhakkak akıllı telefon modelleri için güncellemeyi kullanıma sundu.

Şimdi, Xiaomi Hindistan Lideri Muralikrishnan B’ye nazaran, “5G akıllı telefon modellerinin yüzde 100’ü kutudan çıktığı haliyle NSA ağını destekliyor, burada kullanıcılar 5G ağına bağlanmak için ağ ayarlarında “5G’yi Tercih Et”i seçebilecek”

Xiaomi, 5G takviyesi sunduğun aygıtlarını açıkladı!

Açıklamalarda “Kesintisiz SA dayanağı için, oburlarının yanı sıra Xiaomi 12 Pro 5G, Mi 11X Pro, Xiaomi 11i, Xiaomi 11i Hypercharge üzere aygıtları seçmek için FOTA güncellemelerini kullanıma sunmaya başladık. Birçok aygıt Diwali tarafından OTA güncellemelerini almaya başlayacak.” tabirleri kullanıldı.

Özellikle Xiaomi, yeni ağ standardını destekleyen akıllı telefonları için 5G dayanağı getiren birinci markalardan biri. Oppo, 5G telefonları için tam 5G dayanağı sunan şirketlerden biriyken, Apple yakında 5G dayanağı sunmaya hazırlanıyor. Misal halde, Samsung da Kasım ortasına kadar yazılım güncellemesi getirecek ve Google, bir mühlet sonra Pixel 6 serisi ve Pixel 7 serisi akıllı telefonlar için yazılım dayanağı sunacak. Bu kapsamda tüm markalar yavaş yavaş 5G teknolojisini sunmaya başlıyor desek yanlış olmaz. Çinli teknoloji devi de çalışmalarını hızlandırmaya kararlı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!