Teknoloji

Xiaomi, Android 13’ün dağıtımına başladı! Bir model yeni sürümü aldı

Google’ın mayıs ayındaki I/O 2022 konferansında tanıttığı Android 13 için geri sayım başladı. Akıllı telefon üreticileri de yeni yapıyı kendi arayüzlerine entegre etme çalışmalarında son evreye geçti. Ayrıyeten güncelleme konusunda en hareketli şirketlerden biri olan Xiaomi de nihayet dağıtıma başladı. Son olarak geçtiğimiz yıl tanıtılan Xiaomi 12 Pro, Android 13 güncellemesi aldı.

Xiaomi 12 Pro Android 13 güncellemesi aldı

Android 13‘ün kararlı sürümü geçtiğimiz yıl tanıtılan Xiaomi 12 Pro için yayınlandı. Böylece model, Çinli şirketin yeni sürümü alan birinci aygıtı oldu. Kararlı sürüm, bugün erken saatlerde Çin’deki kullanıcıların beğenisine sunuldu. Öte yandan şu anda ”Kararlı Beta” basamağında. Bu, toplu kullanımın bir kesimi olarak şu anda yalnızca kısıtlı sayıda kullanıcı için mevcut olduğu manasına geliyor.


Xiaomi 12 Pro Android 13

Xiaomi 12 Pro için yeni sürüm V13.2.4.0.TLBCNXM yapı numarasıyla geliyor ve MIUI sürümünü de 13.2’ye yükseltiyor. Sürümle ile ilgili rastgele bir sorun yoksa, güncelleme önümüzdeki günlerde daha fazla kullanıcının kullanımına açılacak. Ayrıyeten çok yakında küresele de gelmesi kuvvetle olası.

Çinli şirket, kararlı sürümü Çin’deki Xiaomi 12 Pro kullanıcılarına sunmaya başladı. Güncelleme şu anda ‘Kararlı Beta’ kademesinde. Bu, birinci toplu sunumun bir kesimi olarak sırf belli birkaç kullanıcı için mevcut olduğu manasına gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!