Telefon

Xiaomi MIUI 14 dahili testini alacak aygıtları açıkladı

13 ve 13 Pro‘dan oluşan Xiaomi 13 serisinin bu Kasım ayında pazara girmesi bekleniyor. Çinli teknoloji devinin merakla beklenen aygıtları uzun müddettir isminden kelam ettiriyordu. Yeni kuşak Xiaomi amiral gemileri spekülasyonlara ve sızıntılara mevzu oldu.

Xiaomi MIUI 14 dahili testini alacak aygıtları açıkladı

Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro‘nun dahili olarak geçtiğine dair göstergeler var. MIUI testleri, Kasım sürümünden evvel gelmeye başlıyor. Xiaomi 13 ve 13 Pro, MIUI 14 arayüzüne sahip olacak ve beta sürümü bu modellerde ve başkalarında dahili olarak test ediliyor .MIUI 14, Android 13 tabanlı olduğundan, modeller Android 13 işletim sistemi ile birlikte gönderilecek. MIUI 14 Xiaomi 13 serisi için de devam ediyor.

Xiaomi 13 amiral gemileri kimi premium özellikler ve bileşenlerle birlikte geliyor. Yayınlanan fotoğraflara nazaran Xiaomi 13 Pro, kamera özellikleri bilinmemekle birlikte Xiaomi 12 serisi ile tıpkı ekran dizaynına sahip. Her iki modelde tek delikli bir kameraya sahip olacak. Ayrıyeten Xiaomi 12 serisi ile emsal bir ekran dizaynına sahip.

Xiaomi 13 serisinin Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini piyasaya süreceği söyleniyor. Qualcomm, yaklaşmakta olan çip hakkında şimdi rastgele bir detay vermedi lakin güçlü ve performans odaklı bir yonga seti bekleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom