Telefon

Xiaomi Smart Band 7 Pro nihayet Avrupa için de tanıtıldı

Teknoloji dünyasının en değerli isimlerinden biri olan Xiaomi, bir müddet evvel Çin’de Mi Band 7 Pro ismiyle tanıttığı yeni akıllı bileklik modelini bugün Avrupa için de resmen tanıttı lakin bir farkla. Çinli teknoloji devi tarafından tanıtımı yapılan aygıt Avrupa’da Smart Band 7 Pro ismiyle satışa sunuldu.

Yeni akıllı bilekliğin özelliklerini bir sefer daha hatırlayacak olursak, Smart Band 7 Pro karşımıza 1,64 inç büyüklüğünde 280 x 456 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekranla geliyor. Her ne kadar büyük dikdörtgen dizaynıyla bir akıllı saat görünümüne sahip olsa da, aslında isminden de anlaşılacağı üzere bu aygıt bir akıllı bileklik. Bu nedenle de sahip olduğu 235mAh’lık bataryası onun 12 güne kadar kullanılabilmesine imkan tanıyor.

Xiaomi Smart Band 7 Pro nihayet Avrupa için de tanıtıldı

5 ATM’ye kadar suya dayanıklığı olan şahsileştirilmiş kadranlar da hesaba katıldığında yüzlerce farklı arayüz seçeneğine sahip olan ve Android 4.4 üstü ile iOS 9 üstü işletim sistemlerini problemsiz destekleyen aygıt, Avrupa’da 99 Eurodan satışa sunuldu. Aslında tıpkı bilekliğin Çin satış fiyatının Euro bazında neredeyse yarı yarıya daha ucuz olduğunu biliyoruz lakin şirket Avrupa için daha kıymetli bir fiyatlama stratejisini uygulamaya karar vermiş üzere görünüyor. İlerleyen günlerde ülkemizde de satışa sunulması beklenen akıllı bilekliği Türkiye satış fiyatı ise şimdilik bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi