Teknoloji

XRP fiyat kestirimi – XRP 1 doları geçebilir mi?

2022’nin büyük kısmında, Ripple tarafından verilen XRP tokeni, 2021’de belirlenen standarda ulaşamadı. Bununla birlikte, kripto para ünitesi geçtiğimiz ay gözle görülür bir toparlanma kaydetmeyi başardı ve yatırımcıları gelecekteki fiyat hareketlerini merak etmeye bıraktı.

XRP fiyat varsayımı – XRP 1 doları geçebilir mi?

XRP’nin fiyatı, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Komitesi’ne ( SEC ) karşı geniş çapta ilan edilen yasal savaşın ortasında kalmasına karşın, geçen ay %20’den fazla arttı.

Aslında, şirketin CEO’su Brad Garlinghouse, tüm zahmetin 2023’ün birinci yarısında çözülebileceğini öne sürerken, kısmen kripto paranın fiyatını yükseltmeye atfedilebilecek olan bu davadaki Ripple hukuk takımının son başarılarıdır.

Bununla birlikte, XRP’nin fiyat yörüngesi, CoinMarketCap datalarına nazaran, hafta boyunca yaklaşık %7’lik bir düzeltme göstererek, basın vaktinde 0,4552 $’dan süreç gören merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı ile son birkaç gündür azalan bir formda hareket ediyor.

XRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

XRP fiyatı için sırada ne var?

Geçen ayın muvaffakiyetleri bir yana, XRP’nin fiyatı hala 2018’deki tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 3.40$’ın epey altında ve önümüzdeki birkaç ay içinde tokenin güçlenmesi için, muhtemelen 1$ işaretinin bile ötesinde çokça açık alan bırakıyor.

Grafiklerin tahliline dayanarak, XRP’nin en güçlü takviye bölgesi şu anda 0,43 dolar civarında, piyasa bedeline nazaran altıncı en büyük dijital varlık için en güçlü direnç düzeyi ise yaklaşık 0,50 dolar üzere görünüyor, zira token şu anda kırmızı bir mum oluşturuyor. Eylül ayında yeşil bir ay.

XRP aylık mum grafiği. Kaynak: TradingView

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi