Teknoloji

Yakın bir vakitte XRP fiyatında büyük bir düzeltme mi var?

Kripto para piyasasının çoğunluğu kırmızı bir denize dönüşürken, XRP’nin fiyatından taviz verilmedi ve tokenin fiyatı geçen gün %6’nın üzerinde düştü.

Yakın bir vakitte XRP fiyatında büyük bir düzeltme mi var?

Düşüş göz önüne alındığında, kripto ticareti uzmanı Ali Martinez 11 Ekim’deki teknik tahlilinde (TA) XRP’nin TD Sıralamasına dayalı bir “satış sinyali” gösterebileceğini vurguladı. Sonuç olarak, jeton 0,40 doların altında düzeltebilir.

Martinez dedi ki:

“TD Sequential, XRP 3 günlük grafikte 0,42 dolar, hatta 0,39 dolar düzeltme öngören bir satış sinyali sunuyor.”

XRP TD Sıralı potansiyel ‘satış sinyali’ Kaynak: Ali Martinez

Spesifik olarak, TD Sequential enstrümanı, trend tükenmesinin ve fiyatın aksine çevrilmesinin kesin anını saptamak içindir. Trend olan piyasalarda âlâ, lakin aralık piyasalarında berbat performans gösteren çeşitli TA göstergeleri meselesinin üstesinden gelmeyi amaçlayan bir karşı trend aracıdır.

Özellikle, Finbold daha evvel 0,384 dolarlık takviye düzeyinin ihlalinin gerçek alıcı zayıflığını göstereceğini ve oranları ayılar lehine çevireceğini bildirmişti . Bu türlü bir hareket, XRP fiyatının 0,36 dolar dayanak düzeyini tekrar ziyaret etmesine neden olabilir.

XRP fiyat analizi

CoinMarketCap’ten alınan datalara nazaran, XRP son 24 saatte %6,69 düşüşle 0,4819 $’dan süreç görüyor. Geçen hafta, XRP 21,1 milyar dolarlık piyasa bedeli ile hala %2,47 arttı.

XRP 1 günlük fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!